[lwptoc numeration=”none”]

پرده برقی هوشمند امکان کنترل از راه دور پرده را فراهم می کند. در واقع با برقراری اتصال به وای فای منزل، می توانید از طریق موبایل برای باز و بسته کردن پرده ها اقدام نمایید. پرده برقی هوشمند از آسیب رسیدن به پرده ها جلوگیری می کند و شرایط ایده آلی برای قرارگیری پرده ها در یک راستا فراهم می آورد.

پرده برقی هوشمند چیست؟

 قرارگیری پرده ها در یک راستا برای نظم بخشی به محیط منزل اهمیت زیادی دارد. پرده برقی هوشمند امکان ذخیره موقعیت دلخواه پرده ها را فراهم می آورد. در نتیجه شما با فشردن دکمه مورد نظر، قرارگیری پرده ها در استایل دلخواه را اجرا خواهید کرد.

امکانات پرده برقی هوشمند

دکمه ای که برای برنامه ریزی شخصی مورد استفاده قرار می گیرد، معمولاً با کلمه «من» نامگذاری می شود. نام این دکمه به خوبی شخصی سازی برنامه را نشان می دهد. از دیگر امکانات پرده برقی هوشمند باید به وجود تایمرها اشاره کرد. این پرده ها با اتصال تایمر، امکان باز و بسته شدن در زمان های دلخواه را پیدا می کنند. در واقع شما می توانید به کمک پرده برقی هوشمند حتی زمانی که در منزل نیستید، شروع به باز و بسته کردن پرده ها نمایید.

پرده های برقی هوشمند به راحتی می توانند حضور شما را در منزل شبیه سازی کنند و قطعاً چنین موضوعی تاثیر زیادی در افزایش امنیت منزل شما دارد. برای پرده برقی هوشمند می توان از حسگرهای دما، نور و … استفاده کرد. در این صورت پرده برقی به راحتی می تواند از مبلمان در برابر اشعه ماوراء بنفش محافظت نماید. همچنین می تواند در راستای تنظیم دمای اتاق و حفظ حریم شخصی عمل کند. حسگرهای به کار رفته در پرده برقی به تبلت، رایانه و موبایل شما متصل می شوند. از این رو شما می توانید اعلان ها را دریافت و تنظیمات مورد نظر را برای پرده های برقی اعمال کنید.

اتصال شما به پرده برقی هوشمند به شکل کاملاً نامحسوس و بدون سیم کشی انجام می شود. شما می توانید پرده برقی را با سایر دستگاه های هوشمند منزل هماهنگ یا مرتبط سازید. این موضوع برای یکپارچگی لوازم هوشمند منزل مورد توجه قرار می گیرد.

پرده برقی هوشمند
 

لوازم به کار رفته در پرده برقی هوشمند

موتور از جمله لوازم به کار رفته برای پرده برقی می باشد. این موتورها برای هر پرده ای قابل استفاده هستند و توان تحمل میانگین وزنی برابر با ۷۰ کیلوگرم را دارند. ریموت کنترل از دیگر لوازم ضروری برای پرده برقی هوشمند می باشد. با این ریموت ها می توان اقدام به باز و بسته کردن پرده ها نمود. همچنین تنظیمات دلخواه را بر روی پرده ها پیاده سازی کرد.

 ریل ها از دیگر لوازم نصب پرده هوشمند است. این ریل ها امکان حرکت آسان و راحت پرده را در مسیر معین فراهم می آورند. ریل ها دارای تسمه و قرقره می باشند و به جای میل یا نخ پرده مورد استفاده قرار می گیرند. تسمه ها به موتور پرده هوشمند متصل می گردند. موتور پرده هوشمند در پشت پرده قرار گرفته و قادر است حرکت پرده را در طولی برابر با ۱۰ متر تامین نماید. موتور برقی پرده با باتری یا نیروی برق عمل می کند.

 باز و بسته شدن پرده بدون صدای موتور انجام می شود. باز و بسته شدن پرده می تواند به دو سمت یا یک سمت انجام شود. امکان تنظیم سرعت موتور پرده برقی وجود دارد. شما می توانید سرعت موتور را بر حسب نظر شخصی تنظیم نمایید. برای پرده برقی هوشمند به هاب، کنترلرها و سوئیچ های هوشمند نیاز دارید. تمام این امکانات شرایط لازم برای عملکرد پرده با لمس یک دکمه را فراهم می آورد. برای اجرای پرده برقی اسمارت از راه دور نیاز به یک برنامه نرم افزاری بر روی گوشی یا تبلت دارید. این برنامه امکان کنترل از راه دور پرده را فراهم می نماید.

امکانات پرده برقی هوشمند
 

انواع پرده برقی هوشمند

مدل پرده برقی هوشمند می تواند در انواع مختلف باشد.

  • پرده سایبان
  • پرده کرکره ای رو به بالا
  • پرده از پهلو جمع شو

 پرده رولی امکان جمع کردن پرده را به سمت بالا فراهم می کند. در چنین حالتی، جمع شدن پرده بر روی لوله انجام می شود.

پرده های از کنار جمع شو شرایط باز و بسته کردن پرده را از کنار فراهم آورند. در پرده های از کنار جمع شو می توان موتور پرده را در مجاور ریل پرده مشاهده کرد. پرده هایی که از دو قسمت شکل گرفته اند، برای باز و بسته شدن نیاز به دو موتور برقی دارند.

 انواع پرده برقی هوشمند را می توان بر حسب موتورهای مختلف تقسیم بندی کرد. هر کدام از موتورها از ظرفیت های قدرتی مختلفی برخوردار می باشند.

انواع پرده برقی هوشمند
 

قیمت پرده برقی هوشمند

قیمت پرده برقی هوشمند با توجه به نوع موتور به کار گرفته شده در آن متفاوت خواهد بود. پرده های دو موتوره قیمت بیشتری برای صاحب ملک به همراه دارند. قدرت موتور پرده با توجه به اندازه پرده اتاق و سنگینی پرده متفاوت خواهد بود. برای پرده های طویل و سنگین از موتورهای قدرتمند استفاده می شود. این موتورها با قیمت بیشتری عرضه می شوند و تاثیر زیادی در افزایش قیمت پرده برقی هوشمند دارند.  

برند انتخابی شما برای خرید موتور و لوازم پرده هوشمند نیز تاثیر زیادی در قیمت پرده برقی هوشمند خواهد داشت. حسگرهای پرده برقی هوشمند بر روی ریل پرده قرار می گیرند. پرده های هوشمند می توانند دارای حسگرهای مختلف باشند. تعداد این حسگرها در قیمت پرده هوشمند تاثیر زیادی دارد.

مزیت بهره مندی از پرده برقی اسمارت

 با بهره مندی از پرده های برقی هوشمند می توانید شرایط مطلوب برای استراحت و رفاه را فراهم آورید. شما می توانید پرده برقی را به گونه ای طراحی و تنظیم نمایید که با طلوع آفتاب کنار زده شود و با غروب خورشید به حالت بسته درآید.

بسیاری از پرده های هوشمند با توجه به نور تنظیم می شوند. این پرده ها قابلیت تنظیم در نور کم یا زیاد را دارند. تمام این شرایط شخصی سازی و ایده آل به کمک سنسورهای به کار رفته در ریل ها فراهم می گردد. پرده برقی هوشمند را می توان به گونه ای با سایر سیستم های هوشمند منزل هماهنگ نمود که با باز شدن درب قفل هوشمند یا به کار افتادن سیستم روشنایی هوشمند، پرده ها کنار زده شوند.

 استفاده از پرده برقی هوشمند برای مکان های بزرگ اهمیت زیادی دارد. سیستم های هوشمند در مکان های عمومی بسیار کاربردی می باشند. هتل ها و مهمانسراها از جمله مکان هایی هستند که نیاز به برنامه ریزی منسجم برای باز و بسته کردن پرده ها دارند. ضمن اینکه نیاز به فعال سازی یا خاموشی سیستم های گرمایشی، سرمایشی و روشنایی در تایم های خاص دارند. وجود سیستم های هوشمند در هتل ها کار خدمه و کارکنان هتل را آسان تر می کند و در اتلاف انرژی و زمان صرفه جویی خواهید کرد. با انتخاب سیستم های هوشمند می توان بسیاری از کارها را به راحتی انجام داد.

پرده برقی اسمارت
 

تفاوت پرده برقی با پرده برقی اسمارت

 بسیاری از افراد گمان می کنند که پرده برقی همان پرده هوشمند است. در واقع واقعیت امر این است که پرده هوشمند تفاوت اساسی با پرده برقی دارد. پرده برقی لزوماً پرده هوشمند نیست. پرده های هوشمند به وای فای منزل متصل شده اند و امکان کنترل از راه دور را برای کاربران فراهم می آورند. پرده های برقی فقط با ریموت کنترل کار می کنند و امکان برنامه ریزی ندارند. به وای فای منزل و گوشی موبایل متصل نمی شوند و فقط دارای ریل، تسمه و موتور برقی می باشند.

 پرده برقی هوشمند از امکانات بیشتری برخوردار بوده و نیاز به اجرای فناوری دارد. قیمت پرده برقی هوشمند نسبت به پرده برقی بیشتر است. برای اینکه بتوانید از پرده برقی بهره مند شوید، نیاز به ریل و تسمه دارید. در واقع برای به کارگیری پرده های هوشمند باید بسترسازی مناسب و لازم را انجام دهید. پرده های هوشمند با ویژگی های متفاوتی عرضه می شوند. موتور برقی پشت پرده هوشمند نظم دیزاین منزل را به هم نمی ریزد.

هر پرده ای می تواند به پرده برقی هوشمند تبدیل شود. ابتدا باید از ریل های مناسبی برای جای گذاری و حرکت پرده استفاده کرد. تسمه ها درون ریل های پرده قرار می گیرند. سنسورهای انتخابی شما برای پرده هوشمند اهمیت زیادی دارد. این سنسورها در واقع همان قابلیت ها و امکانات در نظر گرفته شده برای پرده های برقی هوشمند می باشند. به کمک این سنسورها می توان فرامین لازم را به پرده برقی هوشمند ارسال و آن ها را به اجرا در آورد. شما می توانید از چندین سنسور با کارکرد مختلف برای پرده های برقی هوشمند بهره مند شوید.

کاربرد پرده برقی اسمارت

پرده های برقی هوشمند از پاره شدن، کثیف شدن، گیر کردن پرده و … جلوگیری می کنند. در بسیاری از منازل، پرده ها به گونه ای نصب می شوند که امکان باز و بسته کردن آن ها در طول روز بسیار سخت است. از این رو بیشتر افراد تمایل دارند با ریموت کنترل اقدام به باز و بسته کردن پرده نمایند. در این صورت شرایط کنترل بر روی میزان نور از راه دور انجام می شود.

پرده برقی هوشمند استایل بسیار جذاب و مناسبی را به اتاق خواب، اتاق پذیرایی و … می دهد. پرده های برقی هوشمند در محیط های بزرگ و وسیع بسیار کاربردی می باشند.. چنین پرده هایی می توانند برقرار کننده نظم در محیط منزل و هر مکان دیگری باشند. امروزه از پرده برقی هوشمند برای دیزاین فروشگاه، منازل، محیط های اداری، تجاری، هتل و … استفاده می شود.

 

برای خرید پرده برقی هوشمند کلیک کنید

یا می توانید برای سفارش تماس بگیرید

۰۹۹۰۶۱۶۶۶۳۸- ۰۲۱-۴۴۳۸۲۱۰۳ 
دوسال گارانتی تعویض قطعات و ۷ سال خدمات پس از فروش

 

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)