Clicky

پرده برقی

وضعیت موجودی
  • محصولات تخفیف دار
  • محصولات موجود
  قیمت
   مرتب سازی بر اساس
    • مرتب‌سازی پیش‌فرض
    • مرتب‌سازی بر اساس محبوبیت
    • مرتب‌سازی بر اساس امتیاز
    • مرتب‌سازی بر اساس آخرین
    • مرتب‌سازی بر اساس ارزانترین
    • مرتب‌سازی بر اساس گرانترین

    پرده برقی هوشمند بالا رو AOK-AM25

    تومان 4,275,000

    پرده برقی هوشمند بالا رو AOK-AM35

    تومان 4,500,000

    پرده برقی هوشمند کنار رو ۵سیم AOK

    تومان 5,850,000

    پرده برقی هوشمند کنار رو A-OK

    تومان 4,500,000

    ریل پرده بالارو

    تومان 225,000

    ریل پرده کنار رو

    تومان 225,000

    ریل و متعلقات

    تومان 450,000

    ریل و متعلقات پرده برقی هوشمند

    تومان 585,000

    ریموت ۵ کانال Dooya

    تومان 765,000

    ریموت پرده برقی ۱۵ کانال LCD دار DOOYA

    تومان 810,000

    ریموت پرده برقی ۱۵ کانال لمسی دویا

    تومان 1,350,000

    ریموت پرده برقی ۱۶ کانال

    تومان 1,485,000

    ریموت پرده برقی ۶ کانال

    تومان 990,000

    ریموت پرده برقی ۶ کانال A-OK مدل AC 123

    تومان 990,000

    ریموت کنترل پرده برقی ۲ کانال

    تومان 585,000

    موتور پرده برقی کناررو DOOYA-DT82N

    تومان 4,050,000

    موتور پرده هوشمند RPK مدل Dm35F/Y-6/28

    تومان 3,375,000

    موتور پرده برقی هوشمند در واقع یک نمونه تکامل‌یافته از سیستم‌های حرکت و جابه‌جایی و باز و بسته کردن پرده‌ها در زوایای مختلف با نیروی برق است که در ساختمان‌های هوشمند مورداستفاده قرار می‌گیرد. یک تکنولوژی کاملاً بروز بوده و توسط برندهای مختلف طراحی و تولید گشته. این سیستم به پرده متصل شده و یا این که همراه با پرده عرضه می‌شود.

    دسته‌بندی‌های مختلفی دارد و اجزای آن باید حتماً به‌صورت اورجینال تهیه شوند. یکی از بزرگ‌ترین مشکلات در مورد خرید موتور پرده برقی هوشمند در بازار ایران، وجود برندهای شخص ثالث و گاه ناشناخته است که می‌توانند موجب بروز مشکل شوند. در ادامه به بررسی کامل این متریال و دستگاه الکتریکی می‌پردازیم.

    آشنایی با موتور پرده برقی هوشمند

    پرده برقی به‌عنوان یک روش هوشمندسازی شناخته می‌شود که البته نمونه غیرهوشمند و با کنترل دستی آن نیز در بازار موجود می‌باشد. هدایت پرده به‌صورت کنار رو و بالارو انجام می‌شود که بسته به نوع موتور متفاوت خواهد بود. در واقع پرده‌های برقی هوشمند در منازل، ویلاهای بزرگ، امکان عمومی مانند رستوران‌ها، هتل‌ها، شرکت‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز تجاری مورداستفاده قرار می‌گیرند و مزیت‌های زیادی دارند. تصور کنید که قرار است پرده‌های یک سالن چندصدمتری را کنار بزنید، این کار هم وقت زیادی از شما می‌گیرد و هم در برخی موارد وقتی تعداد طبقات و واحدهای یک ساختمان بخصوص در مجموعه‌های تجاری زیاد است ناممکن خواهد بود.

    در ادامه به بررسی مهم‌ترین مزیت‌های این محصول می‌پردازیم. دستگاهی که در پلتفرم‌های مختلف هوشمندسازی نیز به شما امکان سینک کردن را می‌دهد. شما باید ریل‌های آن را نصب نموده و موتور را به پرده متصل کنید. از طرفی معمولاً در نمونه‌های 220 ولت عرضه می‌شود که کاملاً با برق شهری سازگار بوده و از طرفی حتماً باید نسبت به تهیه مدل کم‌مصرف آن اقدام کنید.

    مزایای موتور پرده برقی هوشمند

    برای هر محصول هوشمند یک سری مزیت‌ها و امتیازات وجود دارد. بخصوص در مورد موتور پرده برقی این مزیت‌ها حتی از لحاظ کاهش هزینه‌ها و مصرف انرژی‌های برودتی و حرارتی نیز مطرح است. درصورتی‌که قصد راه‌اندازی یک سیستم هوشمند در منزل خود را دارید باید بدانید که این پرده‌ها یک بخش مهم و جدانشدنی هستند.

    1802979

    راحتی در مدیریت محیط

    یکی از مهم‌ترین مزیت‌های موتور پرده برقی هوشمند نسبت به مدل‌های برقی ساده، امکان کنترل سریع‌تر آن است. می‌توانید با استفاده از دیوایس‌هایی که در دست دارید به‌راحتی پرده را از راه دور هدایت کنید. حتی این امکان وجود دارد که آن را برنامه‌ریزی کنید تا در ساعت مشخص پرده کنار زده شود. این بخصوص در مورد کسانی که بیشتر وقت خود را در منزل نیستند یک مزیت عالی به‌حساب می‌آید.

    4883322

    بهبود وضعیت ایمنی منازل

    مزیت کلیدی و مهم دیگری که این روزها بیشتر در مورد پرده و موتور پرده برقی هوشمند می‌شنویم مربوط به سیستم ایمنی منازل است. وجود پرده یعنی محدودکردن دید و فضای داخلی خانه. در نتیجه آن یک امتیاز دیگر هم برای شما خواهد داشت. سارقین پیش از سرقت از منزل شما مدت‌ها محیط را پایش می‌کنند. حرکت پرده‌ها از راه دور بدان معنا خواهد بود که شخصی در خانه حضور دارد.

    3309130

    امکان هماهنگ کردن با دیگر اجزای هوشمند

    درصورتی‌که در خانه و محل کار خود از تجهیزات هوشمند دیگر مانند کنترلرهای ارسال دستور صوتی و … استفاده می‌کنید به‌راحتی می‌توانید موتور پرده برقی را نیز با آن‌ها سینک کنید. در این صورت این امکان برای شما وجود دارد که به‌راحتی با استفاده از دستیارهایی مانند الکسا، سیری، گوگل و… عملیات باز و بسته کردن پرده‌ها را کنترل نمایید.

    2900384

    صرفه‌جویی در مصرف انرژی

    موضوع مهم دیگر صرفه‌جویی در مصرف انرژی و راندمان برودتی و حرارتی خواهد بود. می‌دانیم که پرده‌ها نقش کنترل حرارت را نیز دارند. در تابستان سبب جلوگیری از تابش نور مستقیم به داخل خانه شده و در زمستان نیز جلوی سرما را می‌گیرند.

    2361813

    افزایش ارزش مادی ملک

    از طرفی این روزها عده زیادی به دنبال خرید خانه‌ها و ساختمان‌هایی هستند که به‌صورت پیش‌فرض هوشمند هستند. برای کسانی که به دنبال رفاه و استفاده از تکنولوژی هستند، بهره‌گیری از هرکدام از موارد زیر می‌تواند یک مزیت اساسی و کلیدی باشد. درهرحال می‌توان گفت که بنا به استفاده از مواردی چون پرده هوشمند یا به‌طورکلی دسته‌بندی اسمارت هوم، خانه شما گران‌تر می‌شود.

    انواع موتور پرده برقی

    موتورهای برقی در دو دسته‌بندی کلی از نظر نحوه استفاده و اجرای دستورات تقسیم می‌شوند. برخی از آن‌ها به‌صورت کنار رو و برخی دیگر به‌صورت بالارو هستند. در واقع این بستگی به نیاز خریدار، سلیقه و همین‌طور نوع پرده و پنجره‌ای که قرار است مورداستفاده قرار دهد خواهد داشت. از طرفی در برخی موارد ممکن است سرعت عمل و کارایی دستگاه‌ها باتوجه‌به محدودیت‌های محیطی تا حد زیادی با هم متفاوت باشد.

    موتور پرده برقی کنار رو

    سری‌های کنار رو که به شکل دستی عمل می‌کنند معمولاً ساده‌تر نصب می‌شوند. موتور آن‌ها در کنار ریل اجرا می‌گردد. وقتی تسمه داخل ریل به حرکت درمی‌آید پرده‌های نکار هم از وسط و از کنار هم باز خواهند شد. در نهایت موتورها به‌صورت کم‌مصرف و با جریان متناوب کاریم کنند. انکدر ها می‌توانند آن‌ها را کنترل و حرکت دهند. قدرت آن‌ها نیز عموماً دو نیوتن بر متر بوده و می‌توانند به‌راحتی پرده‌هایی با وزن +50 کیلوگرم را به حرکت درآورند. این یکی از اصلی‌ترین مزیت این نمونه است که از نظر توانی دچار مشکل نمی‌شود.

    البته از مدل‌های کنار رو در تمامی ساختمان‌ها نمی‌توان استفاده کرد. ضمن این که نحوه حرکت پرده‌ها نیز نباید به‌هیچ‌عنوان در این مدل دچار اختلال شود. مثلاً چیزی در مسیر حرکت پرده قرار نگیرد.

    موتور پرده برقی بالارو

    مدل بالارو به این صورت عمل می‌کند که پرده درون یک لوله یا قوطی رول شده که در نهایت با فشردن دکمه یا صادرکردن دستور چرخش آن انجام می‌گردد. پرده درست مانند همان چیزی که در فیلم‌های کلاسیک و در سینماها دیده‌اید باز می‌شود. لازم است که در این مدل‌ها قدرت موتور بالا باشد. در برخی نمونه‌ها مصرف برق نیز بیشتر می‌شود.

    مدل‌های بالارو درصورتی‌که تحت یک برند معتبر و شناخته شده تهیه و به‌درستی اجرا شوند هیچ مشکلی برای شما ایجاد نمی‌کنند.

     

    انواع کنترل موتور پرده برقی

    دقت کنید که انتخاب کنترلر یا همان دستگاه هدایت موتور بسته به خودتان و هزینه‌ای که صرف می‌کنید دارد. در برخی موارد البته سیستم هوشمند نمی‌شود، صرفاً یک کنترل در اختیار شما خواهد بود که می‌توانید حرکت پرده را مدیریت کنید. اما در نمونه موتور پرده برقی هوشمند، امکان استفاده از روند جابه‌جایی و باز و بسته‌شدن پرده حتی از طریق نرم‌افزار موبایل و کامپیوتر و تحت وب نیز امکان‌پذیر است. در این مورد در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

    به‌طورکلی دو روش اصلی برای اجرای این موتورها برای اساس نوع کنترلر و سیستم حرکتی وجود دارد. در نوع اول شما نیاز به یک دریافت‌کننده یا رسیور دیجیتال خواهید داشت. رسیور به‌صورت داخلی نصب می‌شود.

    بدون رسیور البته پرده‌های هوشمندی هستند که با برنامه‌پذیری عملیات را اجرا می‌کنند. این دیوایس‌ها حتی از طریق تلفن همراه هوشمند و تبلت نیز قابل‌کنترل هستند. حتی وقتی بیرون از خانه هستید هم می‌توانید آن‌ها را به‌وسیله دریافت‌کننده‌های On Board کنترل کنید.

     

    کنترل پرده هوشمند به‌وسیله تلفن همراه

    روش‌های مختلفی برای کنترل پرده‌های هوشمند وجود دارد. یکی از آن‌ها کنترل‌های مادون‌قرمز روی فرکانس کاری 433 و نمونه دیگر استفاده از موتورهای هوشمند خواهد بود. شرکت‌های بزرگ برای اجرای دستورات روی دیوایس‌های هوشمند به شما امکان استفاده از یک ماژول داخلی و ارتباط با وای‌فای را می‌دهند. موبایل شما به نرم‌افزار متصل و درست مانند بسیاری از گجت‌های هوشمند عملیات اجرایی را پیش می‌برد. در واقع لازم است که در این شرایط هر دو دستگاه به شبکه وای‌فای متصل باشند. در غیر این صورت کار نخواهند کرد. از طرفی برای حرکت پرده نیاز به برق خواهد بود. اگر خانه و محل کار شما از سیستم برق اضطراری استفاده می‌کند می‌توانید به حتی در شرایط قطعی برق نیز کار خود را انجام دهید.

    منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
    سبد خرید
    برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
    سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
    مکالمه را شروع کنید
    سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
    ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم