Clicky

سیستم صوتی هوشمند

وضعیت موجودی
  • محصولات تخفیف دار
  • محصولات موجود
  قیمت
   مرتب سازی بر اساس
    • مرتب‌سازی پیش‌فرض
    • مرتب‌سازی بر اساس محبوبیت
    • مرتب‌سازی بر اساس امتیاز
    • مرتب‌سازی بر اساس آخرین
    • مرتب‌سازی بر اساس ارزانترین
    • مرتب‌سازی بر اساس گرانترین

    آمپلی فایر SOS مدل BTX25

    آمپلی فایر SOS مدل JX3030

    آمپلی فایر SOS مدل JX600-6

    آمپلی فایر SOS مدل JX600-6

    آمپلی فایر SOS مدل Mini Amp

    آمپلی فایر اهمی SOS مدل JX600-4

    آمپلی فایر با درگاه ورودی بلوتوث

    تومان 1,350,000

    آمپلی فایر جنیوس

    تومان 4,500,000

    اسپیکر FGsound Slave

    تومان 1,125,000

    اسپیکر آویز SOS مدل D52

    اسپیکر آویز لوستری GFsound

    تومان 3,600,000

    اسپیکر بلوتوث دار FGsound Master

    تومان 2,475,000

    اسپیکر دیواری ۷۰w FGSound

    تومان 3,375,000

    اسپیکر دیواری SOS مدل G51

    اسپیکر دیواری SOS مدل G52

    اسپیکر دیواری SOS مدل G62

    اسپیکر دیواری SOS مدل SP552

    اسپیکر دیواری SOS مدل SP605

    اسپیکر دیواری۱۰۰w FGSound

    تومان 2,925,000

    اسپیکر سقفی ۱۰۰w FGSound FG-618

    تومان 2,925,000

    اسپیکر سقفی ۲۰w FGSound FG-585C

    تومان 1,125,000

    در طول سال‌های اخیر سیستم صوتی هوشمند و به‌طورکلی پلتفرم‌های هوشمند نقش مهمی در زندگی ما انسان‌ها ایفا نموده‌اند. از دیوایس‌های هوشمند در طول چند سال اخیر و باتوجه‌به ورود به جهان نوین، استفاده‌های بیشتری می‌شود. پلتفرم‌هایی که هم‌صدای شما را می‌شنوند و گوش می‌کنند و هم قادر به اجرای دستورات شما مبتنی بر صحبت‌هایی که بین شما ردوبدل می‌شود خواهند بود.

    برخلاف گذشته که صرف اجرای سیستم‌های هوشمند خلاصه به خانه‌های لوکس و اشرافی و یا موقعیت‌های خاص می‌شد، در حال حاضر سیستم صوتی هوشمند و یا موارد مشابه را می‌توان حتی در خانه‌های کوچک و آپارتمانی و یا دفتر کار نیز اجرا کرد.

    آشنایی با سیستم صوتی هوشمند

    سیستم صوتی هوشمند در واقع یک محیط اجرایی برای ایجاد ارتباط بین سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای موجود در خانه است. تصور کنید که شما با فعال‌کردن یک سیستم بلندگوی صوتی می‌توانید دستور مربوط به روشن و یا خاموش شدن دیوایس‌ها، پخش و یا اجرای یک برنامه یا پلن خاص را صادر کنید. از طرفی این سیستم حتی در مدیریت ساختمان‌ها نیز نقش ویژه‌ای دارد. بهره‌گیری از حسگرهای بی‌سیم، مرکز تحلیل داده بزرگ، تأسیسات گرمایش و سرمایش مطبوع هم از جمله پله‌های مهم بهره‌گیری از این فناوری است. در طول چند سال اخیر نصب سنسورهای صوتی در خانه‌های مسکونی و دفترهای تجاری به محبوبیت ویژه‌ای دست‌یافته است.

    دستور از طرف شما صادر شده، پرده‌ها کنار زده می‌شود و در مقابل این پلتفرم از شما می‌خواهد که منبع نور را نیز کم‌تر کنید. این کار را نیز می‌توانید با روشن و خاموش‌کردن لامپ‌ها و ازکارانداختن سیستم‌های روشنایی اضافه انجام دهید. حتی از سیستم صوتی هوشمند در فواره‌های موزیکال، استادیوم‌ها، ایستگاه‌ها، شرکت‌ها، کسب‌وکارها و بانک‌ها نیز استفاده می‌شود. فناوری‌های زیادی شامل حوزه‌های کاربرد آن می‌شود. یعنی شما می‌توانید از ساده‌ترین فناوری‌ها که صرفاً چند عمل ساده با دستورات صوتی انجام می‌دهند استفاده نموده یا در جای‌جای ساختمان از اسپیکرهای هوشمند استفاده کنید که هم دریافت‌کننده و هم ارسال‌کننده پیام هستند.

     

    مزایای سیستم صوتی هوشمند

    مزیت‌های زیادی برای انواع سیستم صوتی هوشمند وجود دارد که بسیاری را مصرف می‌کند تا آن را فعال کنند. از جمله آن‌ها می‌توان به حذف سیستم‌های کنترلی اضافه برای هوشمندسازی خانه‌ها اشاره کرد.

    smart-woofer-system-vector

    حذف دستگاه‌های کنترلی اضافه

    در واقع این موضوع خود یک کاهش هزینه و صرفه‌جویی در زمینه هوشمندسازی است. در جای‌جای خانه شما برای اجرای دستورات خانه هوشمند، از کنترلرها، پنل‌هایی مانند تبلت و… استفاده می‌شود. درصورتی‌که با استفاده از سیستم صوتی هوشمند می‌توانید از روی رایانه، تبلت‌ها و یا اسپیکرها این دستورات را صادر کنید. این اسپیکرها آن‌قدر قدرتمند هستند که در هر نقطه‌ای دستورات شما را دریافت می‌کنند.

    4883322

    تأمین امنیت

    موضوع امنیت در انواع سیستم‌های کنترل صوتی هوشمند از چند جنبه بررسی می‌شود. در درجه اول شما می‌توانید تمامی صداهایی که در خانه پخش می‌شود را ضبط کنید. حتی از طریق سیستم ریموت این امکان را دارید که صدای محیط را از راه دور بشنوید یا دستوراتی را برای انجام کار به‌صورت دور پا ثبت کنید. درهرحال بحث مهمی در این حوزه وجود دارد که به جهت کسب اطلاعات بیشتر لازم است از مجموعه‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند مشاوره دریافت کنید.

    4768975

    قابلیت توسعه و ارتقا

    می‌توانید بسته به نیاز خود و باتوجه‌به این که آیا در آینده کاربران بیشتری به خانه و محل کار اضافه می‌شوند، تجهیزات را شخصی‌سازی و توسعه دهید. به طور مثال مقیاس‌پذیری این دستگاه‌ها در خانه‌هایی که به‌زودی به چندطبقه تقسیم می‌شوند یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این سیستم‌هاست.

    audio

    امکان کم‌وزیاد کردن یا خاموش‌کردن تجهیزات صوتی و تصویری

    یکی دیگر از کلیدی‌ترین و مهم‌ترین مباحث در مورد مزایای استفاده از سیستم‌های کنترل صوتی هوشمند، قابلیت مدیریت سینمای خانگی، ساند بار، اسپیکرها، موزیک، تلویزیون و… است. از طرفی می‌توانید به‌راحتی انتقال موسیقی‌ها بین رسانه‌ها را انجام دهید.

    انواع پنل‌های موسیقی دیواری

    انواع پنل‌های موسیقی دیواری بر حسب دسته‌بندی به مدل‌های مختلفی تقسیم می‌شوند. معمولاً اصلی‌ترین تفاوت آن‌ها در ارتباطات و پورت‌های ورودی، داشتن یا نداشتن نمایشگر و … است.

    پنل‌های موسیقی دیواری بدون نمایشگر

    این پنل‌ها یکی از ساده‌ترین مدل‌های موجود در بازار هستند که صرفاً از طریق کنترلرهایی مانند جوی استیک قابلیت ارسال دستور و یا انجام تسک‌ها را دارند. این پنل‌ها البته قیمت پایینی دارند و دامنه کاربرد و حوزه استفاده از آن‌ها به‌مراتب محدودتر است.

    پنل‌های موسیقی دیواری با نمایشگر

    مدل‌های پنل صوتی موسیقی با نمایشگر، در کنار تمامی مزیت‌هایی که دارند باز هم تقسیم‌بندی‌های زیادی داشته و این موضوع باعث می‌شود که کمی انتخاب آن‌ها سخت باشد. مبتنی بر این اصل می‌توان گفت که شما می‌توانید آن‌ها را از مدل‌های تک‌رنگ تا سری‌های کلید لمسی و با پنل صوتی تهیه کنید. برخی پنل‌ها حتی 3 اینچ و تا 10 اینچ نیز قابل تهیه هستند. سیستم‌عامل مورداستفاده در بیشتر این پنل‌ها اندروید و یا پلتفرم‌های مشابه است.

    امکانات سیستم صوتی هوشمند

    مشابه مزیت‌هایی که سیستم صوتی هوشمند دارد، امکانات و کاربردهای فراوانی نیز برای آن تعریف شده است. برخی از این امکانات وابسته به نوع تکنولوژی که مورداستفاده قرار می‌گیرد می‌تواند کاهش یا افزایش یابد.

    music-sound-png

    امکان تولید صدای شفاف و باکیفیت در محیط‌های عمومی

    یکی از مهم ترین نکات در مورد دلیل استفاده از سیستم صوتی هوشمند، بهره‌گیری از کیفیت صدای فوق‌العاده برای پخش موسیقی یا اعلان در محیط خواهد بود. سالن‌هایی که نیاز به پیج دارند، شرکت‌هایی که باید اعلامیه‌هایی را به‌صورت مداوم در محیط پخش کنند به‌راحتی قادر به استفاده از این قابلیت خواهند بود.

    1541518

    یکپارچه‌سازی سیستم هوشمند

    شما می‌توانید با استفاده از این تجهیزات به‌راحتی سیستم هوشمند خود را سفارشی‌سازی کنید. در واقع امنیت منزل، درب و پنجره‌ها، پرده‌ها، انواع دیوایس‌های قابل‌استفاده در خانه و آشپزخانه به‌راحتی توسط این سیستم کنترل می‌شوند. مزیت مهم دیگر این تجهیزات، بهره‌گیری از دستورهای مختلف و سناریوهای ترکیبی برای مدیریت کارها است.

    125684092-aa065208-c2a4-477d-b720-5f8a38e0feab

    امکان استفاده به‌عنوان دستیار صوتی

    استفاده از انواع دستیارهای صوتی امروزه یکی از مهم‌ترین امتیازات و مزیت‌های سیستم‌های صوتی هوشمند است. از این دستیارها می‌توانید هم روی موبایل‌های خود به‌عنوان ورودی و هم روی دستگاه‌های ضبط و پخش صدا استفاده کنید. سیری در تجهیزات اپل، الکسای آمازون و گوگل اسیستنت از جمله اصلی‌ترین و مهم‌ترین آن‌ها هستند.

    2494271

    قابلیت برگزاری کنفرانس

    درصورتی‌که از تجهیزات و سیستم صوتی هوشمند در شرکت‌ها و تجارت‌ها استفاده کنید، قادر خواهید بوده به‌راحتی کنفرانس‌های صوتی، ویدئویی و انواع رأی‌گیری و تفسیرهای هم‌زمان اطلاعات را انجام دهید. در واقع DCN نام این محیط اجرایی خواهد بود که این روزها بسیار هم محبوب است.

    مهم‌تریم امکانات پنل‌های موسیقی دیواری

    در پنل‌ها شما می‌توانید از فلش مموری، انواع کارت حافظه و بلوتوث استفاده کنید. ولی در مدل‌های اندروید علاوه بر امکانات ذکر شده، اتصال وای‌فای و سیستم حافظه داخلی نیز در دسترس خواهد بود. در واقع استفاده از مدل‌های اندروید چندبرابر نسبت به سری‌های معمولی آسان‌تر است. ضمن این که می‌توانید حتی آن‌ها را از طریق HDMI ورودی جک 3.5 یا همان کمبو جک به تجهیزات دیگر هم متصل کنید. فراتر از این موضوع یکی دیگر از ویژگی‌هایی که در این سیستم وجود دارد امکان نصب نرم‌افزارهای مربوط به خانه‌های هوشمند می‌باشد.

    اسمارت هوم به‌راحتی با پنل دیواری موسیقی سینک می‌شود. ضمن این که سیستم صوتی هوشمند مبتنی بر این پنل‌ها از قابلیت‌های ارتقا کیفیت موسیقی و اتصال به دیوایس‌های جانبی نیز پشتیبانی می‌کند.

     

    اسپیکر سقفی بلوتوثی

    اسپیکر سقفی بلوتوثی یا همان بلندگوهای بلوتوثی که روی سقف نصب می‌شوند نسل جدیدی از تجهیزات خانه‌های هوشمند و سیستم‌های صوتی اسمارت هستند که به‌راحتی در انواع رستوران‌ها، بیمارستان‌ها، مراکز خدماتی و شرکت‌ها، هتل، لابی هتل‌ها و آپارتمان‌ها، دفتر کار و حتی خانه قابل‌نصب هستند. از طرفی مهم ترنی مزیت و امتیاز آن‌ها عدم اشغال فضا و امکان ارسال دستورات در مدل‌هایی است که ورودی صوتی دارند.

    انواع بلندگوی سقفی در دو سری تولید شده‌اند. هرکدام از آن‌ها بسته به موقعیت و فضای محل نصب استفاده و انتخاب می‌شوند.

    بلندگوی سقفی توکار

    مدل‌های توکار را می‌توانید در سقف کاذب نصب کنید. البته هزینه اجرای آن‌ها بالاست اما چون محل قرارگیری آن‌ها ایده‌آل‌تر است صدا و تناژ صوتی جذاب‌تری ایجاد می‌کنند. ضمن این که فضا و محیط شما زشت نمی‌کنند.

    بلندگوی سقفی روکار

    مدل‌های روکار نیازی به فضای نصب ندارند و در هر سطحی نصب می‌شوند. می‌توان حتی آن‌ها را روی دیوار هم اجرا کرد. مزیت مهم این تجهیزات این است که فضای پشت باند برای بیس محیط کافی ندارد. در نتیجه ممکن است صدای بمی ایجاد نشود و شما صدایی شبیه به دیوایس‌های معمولی که تجهیزات صوتی قوی ندارند بشنوید. مثلاً چنین صدایی در تلویزیون‌های ال‌ای‌دی قابل‌تصور است. اما به‌هرحال در برخی شرایط لازم است که این نوع از پنل‌ها اجرا شوند.

    نکات مهم هنگام خرید و اجرای سیستم صوتی هوشمند

    دقت کنید که در بازار ایران شرکت‌های زیادی در زمینه تولید سیستم‌های صوتی هوشمند فعالیت می‌کنند، برخی از آن‌ها برندهای معتبر و عرضه‌کننده محصولات درجه یک، برخی دیگر شرکت‌های ناشناخته و No Name چینی هستند. موضوع مهم در مورد اجرای سیستم صوتی هوشمند در کنار اصل کیفیت قطعات و سخت‌افزار، پشتیبانی‌های نرم‌افزاری هوشمند است.

    فراتر از این موضوع انتظار می‌رود که شما پیش از خرید بتوانید مشاوره‌های لازم در مورد تجهیزات را دریافت کنید. بهتر است که نصب و اجرای آن نیز توسط همان تیم انجام گردد.

    در این صورت شما می‌توانید به سراغ فروشگاه‌هایی بروید که در این زمینه تجربه و تخصص وسیع‌تر و طولانی‌مدت‌تری دارند و در واقع بنا به همین عنوان در بازار به‌صورت حرفه‌ای فعالیت می‌کنند.

    فروشگاه محصولات هوشمند جهان اسمارت با ارائه خدمات نصب و گارانتی دو ساله محصولات هوشمند آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز را دارد شما می توانید برای خرید سیستم ضوتی هوشمند و مشاوره در این زمینه با ما تماس بگیرید.

    منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات سربرگ در بخش منوی موبایل مشخص کنید.
    سبد خرید
    برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
    سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
    مکالمه را شروع کنید
    سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
    ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم